Purify Improve Battery Life 2.0.3.234 برنامه بهینه ساز برای اندروید

[ad_1]

Purify Improve Battery Life 2.0.3.234 برنامه بهینه ساز برای اندرویدReviewed by آرمان دانلود on Jul 2Rating: 5.0دانلود Purify Improve Battery Life برنامه بهینه ساز برای اندرویدPurify Improve Battery Life 2.0.3.234 یکی از برترین برنامه ها میباشد که برای بهبود سازی باتری ها و همینطور بالا بردن سرعت دستگاه ها استفاده میشود که این…

Purify Improve Battery Life 2.0.3.234 یکی از برترین برنامه ها میباشد که برای بهبود سازی باتری ها و همینطور بالا بردن سرعت دستگاه ها استفاده میشود که این برنامه توسط استدیوی برنامه سازی General Smart Development Limited طراحی و ساخته شده است که این برنامه بسیار منحصر به فرد بوده و همینطور هوشمندانه تعداد برنامه هایی که در حال اجرا هستند را تشخیص میدهد و میتواند که بر همین اساس میزان باتری هایی که باقی مانده است و همینطور تنظیمات باتری و نور صفحه نمایش را بهینه سازی می کند.

Purify Improve Battery Life

Purify Improve Battery Life : Updated July 02, 2017

 

Purify Improve Battery Life با این برنامه علاوه بر حالت خودکار قادر خواهید بود در صورت نیاز به صورت دستی نیز از پروفایل های گوناگون استفاده کرده و آن ها را به دلخواه خود تغییر دهید. تنها یک لمس نیاز بوده تا تمامی برنامه های پس زمینه متوقف شده و میزان رم مصرفی توسط دستگاه در همان لحظه به ۰ برسد. همچنین همزمان با متوقف شدن برنامه های پس زمینه، نوتفیکیشن بار از هر گونه اطلاعیه ای پاک می شود. علاوه بر این یک نمودار گرافیکی در نرم افزار قرار داده است که میزان مصرف هر برنامه را به نمایش می گذارد.

 

ویژگی های نرم افزار Purify Improve Battery Life :
_ تنظیم خودکار پروفایل باتری بر اساس درصد آن
_ تنظیم خودکار میزان نور صفحه نمایش بر اساس درصد باتری
_ پروفایل های مختلف باتری با قابلیت انتخاب دستی آن ها
_ توانایی انتخاب تنظیماتی مختلف برای هر پروفایل
_ شناسایی برنامه های پر مصرف پس زمینه و متوقف کردن آن ها
_ شناسایی برنامه های بدون استفاده در پس زمینه و جلوگیری از اجرای آن ها
_ جلوگیری از اجرا های ناخواسته
_ نمودار پیشرفته نمایش میزان مصرف باتری توسط برنامه ها
+ جهت کسب اطلاعات بیشتر در مورد این نرم افزار به Purify Improve Battery Life مراجعه کنید.

[ad_2]

لینک منبع

دسته‌هادسته‌بندی نشده

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *