Kernel Booster Pro 1.3.5 برنامه تقویت حرفه ای کرنل برای اندروید

[ad_1]

Kernel Booster Pro 1.3.5 برنامه تقویت حرفه ای کرنل برای اندرویدReviewed by آرمان دانلود on Jul 2Rating: 5.0دانلود Kernel Booster Pro برنامه تقویت حرفه ای کرنل برای اندرویدKernel Booster Pro 1.3.5 سیستم های زیادی وجود دارد که مانند سیستم عامل های دیگر دارای هسته ای از جسن لینوکس میباشند که قابل ویرایش بوده که برای …

Kernel Booster Pro 1.3.5 سیستم های زیادی وجود دارد که مانند سیستم عامل های دیگر دارای هسته ای از جسن لینوکس میباشند که قابل ویرایش بوده که برای ویرایش کردن از کرنل استفاده میشود که این برنامه که توسط استدیوی آقای Adam Jůva طراحی و ساخته شده است که در پلی استور قرار گرفته است که به گوشی ها کمک کرده که بتوانند یک دسترسی کاملی را به کرنل داشته باشند و بتوانند سرعت آن را به راحتی زیاد کنند که میتوانید با نوار لغزنده در این برنامه بتوانید به تغییر دادن هر چیزی در کرنل بپردازید.

Kernel Booster Pro

Kernel Booster Pro : Updated July 02, 2017

 

Kernel Booster Pro با این برنامه تنظیمات فرکانس سی پی یو را به دلخواه تغییر داده تا شاهد افزایش چشمگیر سرعت دیوایس در اجرای دستورات و برنامه هایتان باشید. علاوه بر این اطلاعات دستگاه و هسته های فعال و غیر فعال قابل مشاهده بوده و خواهید توانست به صورت کلی برخی از هسته های سی پی رو را متوقف کنید. تنها توجه داشته باشید که این نرم افزار قدرتمند برای اجرا نیازمند دسترسی به روت می باشد.

 

ویژگی های نرم افزار Kernel Booster Pro :
_ دسترسی به میزان فرکانس های سی پی یو
_ دارای دو تابع تنظیم فرکانس مینیمم و ماکزیمم
_ نمایش نام کامل دستگاه
_ مشاهده میزان فضای اشغال شده از سی پی یو
_ نمایش تعداد هسته ها
_ مشاهده سیستم سخت افزاری دیوایس
_ تنظیمات governor برای افزایش عمر باتری دستگاه
_ زمان بندی فعالیت ها و عملکرد ها
_ دسترسی به تنظیمات Arch power
_ حالت آماده به کار سی پی یو
+ جهت کسب اطلاعات بیشتر در مورد این نرم افزار به Kernel Booster Pro مراجعه کنید.

[ad_2]

لینک منبع

دسته‌هادسته‌بندی نشده

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *