نرم افزار اندروید Tehran Metro v1.3.6 مترو تهران

[ad_1]

نرم افزار مترو تهران می توان نقش یک راهنما فوق العاده قوی را برای شما ایفا کند که حتما به کمک شما خواهد آمد. این نرم افزار می تواند استفاده از مترو را برای شما بسیار راحت تر کند. با ما با معرفی این نرم افزار همراه باشید.

امروزه با توجه به زیاد شدن ترافیک و همچنین افزایش روز افزون آلودگی هوا، تبلیغ های بیشتری راجع به استفاده از وسایل نقلیه عمومی می بینیم. از این رو افراد بیشتری نیز به استفاده از وسایل نقلیه روی آورده اند. با استفاده از وسایل نقلیه ی عمومی، شما مشغله ذهنی کمتری خواهید داشت و همچنین مانع از افزایش آلودگی هوا می شوید.

مترو یکی از وسایل نقلیه ی پر طرفدار می باشد. با استفاده از این وسیله نقلیه شما دیگر در ترافیک نخواهید ماند و بنابراین دغدغه و درگیری های ذهنی کمتری خواهید داشت. خوشبختانه خط ها و ایستگاه های مترو در ایران در حال رشد می باشند، این رشد در پایتخت ما، یعنی تهران بیشتر دیده می شود. بنابراین وجود یک نرم افزار کاربردی که بتواند استفاده از مترو های تهران را راحت تر کند به شدت حس می شد. نرم افزار مترو تهران به خوبی می تواند پاسخگوی این نیاز ها باشد.

مترو تهران

امکانات نرم افزار مترو تهران

همانطور که گفته شد، مترو تهران یک نرم افزار کاربردی می باشد که استفاده از مترو های تهران را برای شما بسیار راحت کند. با این نرم افزار شما می توانید نقشه ی تمامی ایستگاه های مترو تهران را مشاهده کنید، همچنین از آن مهمتر شما می توانید با انتخاب مبدا و مقصد خود را انتخاب نمایید و سپس نقشه ی رسیدن به مقصد خود را از طریق ایستگاه های مترو مشاهده نمایید. علاوه بر این در این قسمت، زمان و محل خط عوض کردن نیز به شما اطلاع داده می شود.

با این نرم افزار شما می توانید نام ایستگاه خود را از میان ایستگاه ای موجود جست و جو کنید. علاوه بر این شما می توانید نقشه ی ایستگاه ها را روی نقشه ی تهران مشاهده نمایید و از محل دقیق آن ها در خیابان مطلع شوید. یکی دیگر از امکانات جالب این نرم افزار، وجود اطلاعات مختلف راجع به ایستگاه ها می باشد. شما می توانید مشاهده نمایید که چه سوپر مارکت هایی، ایستگاه های تاکسی و بانک هایی در نزدیکی ایستگاه مورد نظر شما وجود دارد.

نرم افزار مترو تهران یک نرم افزار بسیار حیاتی برای استفاده کنندگان از مترو تهران می باشد و می تواند کمک بسیار زیادی به مردم بکند. شما می توانید این نرم افزار را از یزد اپلیکیشن دانلود نمایید.

[ad_2]

لینک منبع

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *