راهنمای قسمت The Thieves of Libertalia آنچارتد ۴

[ad_1]

دزدان Libertalia | راهنمای بازی Uncharted 4

آنچارتد 4

در اینجا تمامی جعبه‌ها و کشوها را باز کرده، در بعضی از آنها، نوشته‌های روزنامه است.

در این فصل، Nate و Sam جعبه گنج در Libertalia را جستجو می‌کنند. در این دوره، شما به وسیله مزدوران مورد هجوم قرار گرفته و بایستی فرار کنید. در اینجا بایستی یک گنج، یک نوشته روزنامه، سه نوشته روزنامه را به دست آورده و می‌توانید دو گفتگو اختیاری داشته باشید.

 

دستیابی به جعبه گنج

بلافاصله بعد از اینکه دوباره کنترل Nate را بدست آوردید، به سمت چپ رفته و اولین گنج (Emerald Flask) را زیر کمد لباس به دست آورید. دقیقا کنار آن، در قفسه، یک نوشته روزنامه وجود دارد. سپس، به مجسمه دزد دریایی بدون سر آویزن‌شده در روبرو نزدیک شوید. شما در اینجا گزینه اولین تماس اختیاری را خواهید داشت. نزدیک اینجا، یک سر شکسته از مجسمه Avery افتاده روی زمین وجود دارد. به آن نزدیک شده و یک نوشته روزنامه را بدست آورید. ضمنا Sam با شما تماس خواهد گرفت و دومین مکالمه اختیاری را با او دارید.

آنچارتد 4

قفسه کشوها را به بالا هل داده و از اهرم زیر آن استفاده کنید.

به یکی از قفسه کشوها نزدیک شده و آن را به بالا هل داده تا اهرم زیر آن نمایان شود. قبل از ترک گنبد، تمام قفسه‌ها و کشوهای اینجا را بررسی کنید. در دوتای آنها، دو نوشته دیگر روزنامه وجود دارد. بر روی یکی از کمدها پریده و از قلاب به منظور قرار دادن آن بر روی زنجیر استفاده کنید.

آنچارتد 4

بر روی نقاشی نابود شده پریده و به سمت چپ تاب بخورید.

از زنجیر، شما می‌توانید بر روی یکی از نقاشی‌ها پریده و از آنجا، شما می‌توانید از داخل سوراخ ساختمان را ترک کنید. از جایی که خانه را ترک کردید از خانه بالا بروید. از پله‌ها بالا رفته و به بالای پشت بام بر روی بلوک سنگی بروید.

آنچارتد 4

به ارتفاع بسیار زیاد صعود کنید

بر روی طاقچه‌ها پریده و با استفاده از قلاب بالا بروید. شما به یک اتاق با نردبان خراب شده خواهید رسید. به Sam کمک کرده و او صندوقچه را هل داده و شما می‌توانید با استفاده از آن به او ملحق شوید. در انتها، شما به بالای برج خواهید رسید و شاهد یک حادثه خواهید بود. پایین بپرید. در یک لحظه، دشمنان شروع به شلیک به برج کرده و شما بایستی بدوید.

از برج فرار کنید

آنچارتد 4

از باقیمانده برج بالا رفته و از آتش دشمن دوری کنید.

دنبال Sam بروید. در برخی نقاط، برج خراب خواهد شد و شما باید شروع به سر خوردن کنید. در آخرین زمان ممکن، از قلاب استفاده کرده، بالا رفته و به فرار خود ادامه دهید. شما زیر آتش دشمن خواهید بود. با آنها مبارزه نکرده و به سمت در بروید. با Sam به سمت دیگر بروید. بدبختانه، یک انفجار نارنجک باعث جدایی شما شده و شما مجددا شروع به سر خوردن خواهید کرد. در آخرین لحظه ممکن، به سمت دیگر پریده و به بالای برج صعود کنید.

آنچارتد 4

این بار، شما با Nadine به همراه برادر خود روبرو می‌شوید.

بعد از صحنه، شما بایستی با Nadine Ross مبارزه کنید. به سمت او حمله کرده و به Sam کمک کنید. بعد از یک درگیری کوتاه، او شما را به بیرون برج پرتاب می‌کند. از قلاب و چندین پرش استفاده کرده تا برگردید، که این فصل را به پایان می‌رساند.
الترا گیم[ad_2]

لینک منبع

دسته‌هادسته‌بندی نشده

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *