راهنمای قسمت The Brothers Drake آنچارتد ۴

[ad_1]

برادران Drake | راهنمای بازی Uncharted 4

آنچارتد 4

برای رفتن به عمارت عجله نکنید. یک گنج نزدیگ چشمه است.

در این فصل، شما از جایی که فصل قبل تمام شد به بازی ادامه می‌دهید.  Nate و Sam برای دستیابی به وسایل مادرشان تلاش می‌کنند. ابتدا، شما بایستی وارد عمارت شده، روزنامه مادر را پیدا کرده و از دست پلیس فرار کنید. شما در اینجا می‌توانید سه گنج یافته و سه مکالمه اختیاری داشته باشید.

به عمارت برسید

آنچارتد 4

از پنجره بالا رفته و به دنبال وسایل مادر بگردید.

در ابتدای فصل، به سمت جلو دویده و بعد از اینکه به محل چشمه رسیدید، کمی به راست بچرخید. به سمت جلو بدوید. پشت چشمه دیگر یک نیمکت با یک گنج (Toy Soldier) روی آن است. حالا به نقطه شروع برگشته و به سمت چپ روبروی دروازه بزرگ بچرخید. از Sam کمک گرفته تا به بالای پشت بام برسید و از پنجره وارد اتاق کوچ زیر شیروانی شوید.  وظیفه شما در اینجا یافتن جعبه سفید با چیزهایی مربوط به مادر برادران دریک است.

وسایل مادر را پیدا کنید

آنچارتد 4

عمارت را جستجو کرده و جعبه‌های سفید را بگردید.

تعدادی جعبه سفید را باز کنید. بدبختانه، شما هیچ سرنخی از مادر در آنجا پیدا نمی‌کنید. به جستجوی خود ادامه دهید. بعد از اینکه به پایین پریدید، از در نیمه بسته به اتاق اسباب بازی‌ها بروید. نامه را از روی میز برداشته و این کار اولین گفتگوی اختیاری را باز می‌کند. اتاق را ترک کرده و در بسته را با هل دادن باز کنید.

آنچارتد 4

برخی اشیا در عمارت گفتگوهای اختیاری با Sam را باز می‌کند.

شما به یک اتاق با تعدادی تابوت خواهید رسید. از راه پله بالا رفته، که در آنجا یک جعبه با اسباب بازی و یک گنج (Toy Seaplane) می‌یابید. حالا، از پله‌ها پایین رفته، به سمت خشکشویی و وارد آشپزخانه شوید. سپس وارد تالار اصلی شوید. نزدیک آنجا، یک درب در گلخانه وجود دارد. کتاب در مورد دزدان دریایی را برداشته و به لطف این کار شما می‌توانید دو گفتگوی اختیاری دیگر داشته باشید.

آنچارتد 4

مدارکی که دنبالش هستید در جعبه است.

از پله‌ها به طبقه بالاتر رفته و تلاش کرده تا در را باز کنید. بدبختانه، در قفل است. پایین پریده و قفسه کتاب را جابجا کنید. سپس، بر روی آن پریده، آن را بالا کشیده و به سمت بالکن هل دهید. بر روی مبل، یک گنج (Pirate Snowglobe) وجود دارد. به قفسه کتاب برگردید، ولی این بار به سمت چپ، سمت لوله تهویه بروید. لوله را دنبال کرده تا به درمانگاه برسید. بر روی تخت، کنار تخت، یک کلید وجود داشته-در را بازکرده تا Sam وارد شود. سپس به اتاق مطالعه بروید. جعبه زیر میز را باز کرده-داخل آن، دفتر خاطرات روزانه که دنبالش بودید، وجود دارد.

از دست پلیس فرار کنید

آنچارتد 4

به سمت حیاط روی دودکش پایین بروید. سپس، Sam را دنبال کنید.

بعد از صحنه، شما بایستی از خانه فرار کنید. Sam را دنبال کرده و هر کاری انجام داد، بکنید. بعد از یک سری پرش و یک صعود کوتاه، شما به حیاط خواهید رسید.

آنچارتد 4

Sam را دنبال کرده و برای هیچ چیزی نایستید.

Sam را دنبال کرده و از پلیس دوری کنید. اگر یک پلیس شما را گرفت می‌توانید با فشار دادن مثلث خود را آزاد کنید. در انتها، شما با یک دوچرخه فرار خواهید کرد و این فصل به پایان خواهد رسید.
الترا گیم[ad_2]

لینک منبع

دسته‌هادسته‌بندی نشده

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *