راهنمای قسمت For Better or Worse آنچارتد ۴

[ad_1]

برای بهتر یا بدتر | راهنمای بازی Uncharted 4

آنچارتد 4

از حالا به بعد، Elena می‌خواهد با شما چت کند.

در این فصل، Nate و همسرش می‌خواهند Sam را آزاد کنند. ای فصل طولانی است. این فصل شامل تعداد زیادی مبارزه و صعود است. کار زیادی اینجا بایستی انجام شود. برای مثال، شما بایستی شش گنج، دو ورودی روزنامه، دو نوشته روزنامه را جمع‌آوری کرده و می‌توانید شش گفتگوی اختیاری داشته باشید.

 

مسیر به سمت آسانسور

آنچارتد 4

Nathan و Elena بایستی به بالابر برسند.

بعد از اینکه دوباره کنترل Nate را بدست آوردید، دنبال Elena بروید. شما به یک پرچم بزرگ می‌رسید. یک تقویت کننده به زن روی نردبان داده و به او ملحق شوید. بعد از مدتی، Elena می‌خواهد تا اولین گفتگوی اختیاری را با شما داشته باشد. او را دنبال نکرده، به عقب برگشته و اولین گنج (Mughal Flared Vase) را به دست آورید. شما اکنون می‌توانید در بخش‌های عمیق‌تر جزیره ادامه دهید. بعد از مدتی، Elena می‌خواهد تا گفتگوی دیگری داشته باشد. به زودی، به یک بالابر باستانی می‌رسید.

آنچارتد 4

صندوق را در محلی قرار داده تا بتوانید به طاقچه برسید.

دنبال Elena بروید. او به شما مسیری را که بایستی از آن بالا بروید، نشان می‌دهد. داخل آب پایین بپرید و به او کمک کرده تا از نردبان پشت شیب سنگی بالا بیاید. Elena یک صندوق را برای شما به پایین پرتاب کرده تا از آن استفاده کنید. از طناب برای جابجا کردن آن استفاده کرده، به لطف این کار شما به طاقچه سنگی نشان داده شده در اسکرین شات می‌رسید. به زن ملحق شوید. بدبختانه، سقوط پل شما را از هم جدا کرده و شروع به افتادن می‌کنید. از قلاب برای رهایی از این مخمصه و رسیدن به بالابر چوبی استفاده کنید. به بالای آن رفته و بر روی سنگ‌های سمت چپ بپرید.

مسیر به سمت جیپ

آنچارتد 4

نزدیک پل فروریخته، یک گنج وجود دارد.

بعد از مدتی، شما به گروهی از دشمنان می‌رسید. آنها را کشته، یا صبر کنید تا Elena به شما کمک کند. بعد از مبارزه، شما می‌توانید دو گفتگوی اختیاری با زن داشته باشید. از بالابر چوبی، مستقیم جلو رفته و پایین پریده تا یک گنج (Mughal Hinged Box) دیگر بیابید. به بالابر برگشته و بر روی آسانسور سمت چپ بپرید. به سمت طاقچه روبروی خودتان بپرید.

آنچارتد 4

بعد از مبارزه طولانی، شما نهایتا قادر خواهید بود تا جیپ را کنترل کنید.

از آنجا، به تپه بزرگ سمت راست بپرید. مستقیم جلو رفته شما با گروه بزرگی از دشمنان مواجه خواهید شد. سعی کنید بی سر و صدا تعداد از آنها را حذف کنید، زیرا مبارزه دشوار است. بعد از مبارزه، سوار جیپ شده و به سمت پایین جریان آب رانندگی کنید. سپس به سمت جاده برانید. با یک آبشار روبرو می‌شوید. وقتی به آن رسیدید، به سمت چپ روبروی مجسمه فرشته پیچیده، و مسیر رودخانه را دنبال کنید.

فعال کردن بالابر

آنچارتد 4

ورودی مربوط به آسیاب آبی را به روزنامه خود اضافه کنید.

در نهایت، شما به یک آسیاب آبی بزرگ خواهید رسید. رانندگی کرده و نوشته روزنامه را اضافه کنید. سپس، به طاقچه بروید و زمانی که در ماشین هستید از قلاب به منظور خراب کردن تیر تکیه‌گاه استفاده کنید. این کار مسیر روبرو را آشکار می‌سازد. از ساختمان بالا بروید. روی بالکن، یک گنج (Jade Serving Bowl) وجود دارد. صندوق در اتاق بعدی را جابجا کرده و بالا رفته، تا به آسیاب آبی که Elena آنجا ایستاده، برسید. بر روی آن پریده و بر روی تیر به سمت دیگر بروید. بالابر را فعال کرده و به سرعت بر روی آن بپرید.

آنچارتد 4

مبارزه بر روی بام بالابر بسیار دشوار است.

شما مورد حمله قرار گرفته و این یکی از سخت‌ترین مبارزه‌های بازی است. دشمنان زیاد بوده و از تمام جهات می‌آیند. شما می‌توانید بین آسانسورهای نزدیک پریده و مهمات خود را دوباره پر کنید. در برخی نقاط، بالابر متوقف می‌شود. بر روی سکوی روبرو پریده و از قلاب برای رسیدن به منطقه مبارزه استفاده کنید. بلافاصله بعد از رسیدن به آنجا، Elena جیپ را به سمت دشمنان رانده و شما مجددا کنترل ماشین را به دست خواهید گرفت. ماشین را ترک کرده و گنج (Ancient Stone Bowl) را کنار پرتگاه بدست آورید.

راه به سمت New Devon

آنچارتد 4

چرخ گردان سمت راست مسیر را باز می‌کند.

کنار پرتگاه، نزدیک جیپ، یک گنج (Ancient Stone Bowl) دیگر وجود دارد. به ماشین برگشته، مسیر را تا رسیدن به دروازه سد دنبال کنید. به سمت چپ پیچیده و بعد از مدتی از ماشین بیرون پریده و از قلاب استفاده کنید. شما به چرخ گردان سد رسیده بدبختانه، شما نمی‌توانید جیپ را به داخل برانید. به سمت راست سد رفته و مجددا از مانیزم برای باز کردن دروازه استفاده کنید. این بار، دروازه به اندازه‌ای باز می‌شود که ماشین داخل آن برود. به داخل ماشین پریده و از سد عبور کنید. سپس، کمی به راست بپیچید و بر روی پل بپرید. رو به شمال شرقی شوید.

آنچارتد 4

زمانی که با جیپ حرکت می‌کنید، شما یک نردبان کوچک در سمت راست، با یک خانه کوچک پشت آن می‌بینید. داخل آن، یک گنج و یک نوشته روزنامه وجود دارد.

در برخی نقاط، شما نردبان‌های چوبی در سمت راست می‌بینید. از ماشین بیرون آمده، به سمت نردبان، در خانه‌ای که نوشته روزنامه را پیدا کردید، برگردید. پشت خانه، یک گنج (Pewter Incense Burner) وجود دارد. به جیپ بازگردید. به زودی، به یک آسیاب آبی دیگر می‌رسید. وارد ساختمان شده که در آنجا آخرین گنج (XVIII-century Combination Lock) وجود دارد. شما اکنون می‌توانید روبروی سمت مخالف بالابر شوید. دروازه را بالا برده و Elena ماشین را به سمت بالابر می‌راند.

آنچارتد 4

در بالابر، Elena دو مرتبه گفتگوی اختیاری را آغاز می‌کند.

در طول رانندگی، شما می‌توانید دو گفتگوی اختیاری با زن داشته باشید. وقتی که به بالا رسیدید، در بالابر را بالا برده و مسیر را دنبال کنید. در نقطه‌ای، شما به یک پل سنگی بزرگ می‌رسید. بعد از اینکه بر روی پل رفتید، پل فرو خواهد ریخت و شما به داخل رودخانه پرت خواهید شد. از قلاب برای بیرون آمدن استفاده کنید.

آنچارتد 4

یک نوشته روزنامه درباره پل فروریخته به روزنامه اضافه کنید.

بعد از اینکه مجددا کنترل Nate را به دست آوردید، Elena را دنبال کرده و به ساحل رودخانه نزدیک شاخه چسبیده بروید. Nate یک نوشته روزنامه درباره پل فروریخته اضافه خواهد کرد. شما اکنون می‌توانید به بالا رفتن به سمت آسیاب آبی ادامه دهید. در طول مسیر، شما یک گذرگاه می‌یابید، که آنجا بایستی دولا شوید. از این گذرگاه نرفته و به جای آن به سمت راست بروید. به طاقچه بالا صعود کنید. آنجا، دومین نوشته روزنامه را پیدا کنید. شما اکنون می‌توانید به صعود به غار ادامه دهید. در سمت دیگر، به طاقچه سمت چپ صعود کرده و بر روی قفس با یک دزد دریایی مرده در آن بپرید. پس از چند بار قدم برداشتن به سمت دیگر بپرید. به این طریق، شما این فصل را به پایان می‌رسانید.
الترا گیم[ad_2]

لینک منبع

دسته‌هادسته‌بندی نشده

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *