راهنمای رزیدنت اویل ۷ قسمت خانه اصلی : زیر زمین

[ad_1]

زیرزمین سومین و خطرناک ترین محل اقامت است، زیرا شما در طول مسیر جهش با یافته های متعددی روبرو خواهید شد. برای پیدا کردن کلید عقربی باید به زیر زمین وارد شوید تا بتوانید بعضی از درهایی که قبلا در خانه پیدا کرده اید (از جمله اتاقی که داخل آن شاتگان است) را باز کنید. این منطقه نیز پس زمینه برخورد دوم شما با جک خواهد بود.

اتاق زباله سوز و کلید برای اتاق کالبد شکافی

به جلو بروید تا به یک اتاق امن با گزینه ذخیره بازی برسید، سپس ادامه دهید. با یک هیولا در طول راه روبرو می شوید، هرچند عجیب و غریب است. به سر او شلیک کنید و وارد زیر زمین که تازه قفل آن باز شده داخل شوید.

زیر زمین پر از جهش یافته هاست، پس اگر کمبود مهمات دارید، مطمئن شوید که برخی از آنها را پیدا یا درست کنید. در نهایت، می توانید از یک چاقو استفاده کنید، اما این رویکرد بسیار خسته کننده است. اولین ماموریت شما بازدید از اتاق زباله سوز، یک منطقه در وسط زیرزمین، پشت درب سفید است. در داخل، توسط یک جهش یافته مورد حمله قرار می گیرید. او را با یک چاقو بکشید تا تروفی “چیزهای شخصی” را باز کنید.

اولین درب (قفل شده) حاوی یک کلید به اتاق زباله سوز که به سمت جنوب (در حالی که به نقشه نگاه می شود) در پشت اتاق با ماشین ها قرار دارد. با این حال، قبل از اینکه از آن بازدید کنید، اسلحه را پیدا کنید (بخش زیر را چک کنید). برای باز کردن قفل کوره قفل شده، باید اولین درب از سمت راست و سومین درب از سمت چپ (دربی که روی آن علامت دست قرار دارد) را باز کنید. مراقب باشید، یک جهش یافته زمانی ظاهر خواهد شد که موفق به باز کردن درب شوید.

ماموریت انتخابی : بدست آوردن شاتگان

رزیدنت اویل 7

یک اسلحه شاتگان را می توانید در سالن اصلی پیدا کنید. حالا چگونه آن را بدست آوریم؟

اسلحه شاتگان در سالن اصلی قرار دارد، اما هنگامی که آن را از دست مجسمه برداشته اید، یک درب زره پوش فرود می آید و راه را قفل می کند و شما را مجبور می کند آن را رها کنید و در این محل قرار دهید.

برای دریافت آن، باید به زیرزمین بروید. به اتاقی که در غرب اتاق زباله سوز برای پیدا کردن کلید عقربی که بر روی میز قرار دارد بروید. هنگامی که آن را برداشتید، به اتاق سرگرمی که در طبقه اول پیدا کرده بودید برگردید. با استفاده از کلید به اتاق مادربزرگ دسترسی پیدا کنید و شاتگان شکسته شده را بردارید. همانطور که می توانید حدس بزنید، باید شاتگان شکسته شده را با اونی که در سالن اصلی قرار دارد تعویض کنید.

مواجهه با جک و بدست آوردن سومین سر سگ

رزیدنت اویل 7

وارد اتاق کالبدشکافی شوید و سپس به مرده خانه بروید. سپس یک صندوقچه بزرگ را حرکت دهید و وارد پله ها شوید. سر نهایی سگ توسط یکی از کیسه های بدن حلق آویز شده است. متاسفانه، هنگامی که می خواهید آن را انتخاب کنید جک به شما حمله می کند. قبل از مبارزه آماده شوید. به جای اینکه مهمات خود را بیشتر کنید سعی کنید داروهای شفابخش خود را بیشتر کنید.

برای برنده شدن، با استفاده از سلاح های قدرتمند خود شروع کنید. سر او را هدف قرار دهید؛ اگر قادر نیستید که حملات او را جا خالی دهید گارد بگیرید. اگر هم مهمات شما کم است، از چاقو استفاده کنید و بدن های آویزان را به طرف او هل دهید.

رزیدنت اویل 7

هنگامی که جک روی زمین افتاد، سعی کنید کیسه های بدن را به سمت او هل دهید.

هنگامی که مقدار آسیب مورد نظر را به او رساندید (در حدود ۲ شلیک هدشات با شاتگان یا ۶ شلیک از اسلحه کلت)، سر جک شکل عجیبی به خود می گیرد. کار قبلی را دو باره تکرار کنید این بار با دو برابر حرکت قبلی و سلاح فعلی خود را (تبر) را ترک کنید و از قفسه گاز انبر را بردارید. به همان محل قبلی نزدیک شوید و اره برقی را بردارید. مبارزه به مرحله ساده تر خود می رسد، زیرا می توانید با حمله به او حملات او را پاسخ دهید (او می تواند این کار را انجام دهد، اما کمتر). دگمه هدف را برای آماده کردن اره برقی فشار دهید، به جای اینکه هر زمان که جک به شما نزدیک می شود، آن را شروع کنید. مراقب باشید، چرا که ممکن است اره برقی خاموش شود، پس دگمه بارگذاری مجدد را بزنید تا آن را روشن کند.

مثل قبل باز هم به او حمله کنید (اگر می خواهید می توانید از اسلحه های دیگری استفاده کنید). هنگامی که جک ستون وسط محدوده را تخریب می کند، دیگر باید بدانید که با ۲ الی ۳ بار ضربه زدن به او می توانید او را شکست دهید. هنگامی که در نهایت او را از بین بردید، به وسیله اره برقی که در دستتان هست به دربی که قفل است نزدیک شوید و در را از بین ببرید (متاسفانه، اره برقی نیز نابود خواهد شد).

به سالن اصلی برگردید و سر نهایی سگ را بر روی درب خروج قرار دهید تا درب باز شود. هم اکنون می توانید وارد حیاط (منطقه امن) شوید و هر زمان که خواستید می توانید به خانه باز گردید.
الترا گیم[ad_2]

لینک منبع

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *