بازی اندروید Survival Island: Evolve v1.17 بقا جزیره: تکامل

[ad_1]

Survival Island Evolve یک بازی زیبا و دوست داشتنی در سبک ماجراجویی است. در بازی بقا در جزیره شما در نقش انسان های اولیه هستید که برای زنده ماندن در جزیره نیاز های خود را رفع می کند. در این جزیره دور افتاده خطرات زیادی شما را تهدید می کتد که زندگی را بزای شما کمی مشکل می کند.

آیا دوست دارید در زمان انسان های نخستین سفر کنید؟ آیا تجربه کافی برای زنده ماندن در کنار حیوانات را بدون هیچ تمکاناتی را دارید؟ در بازی Survival Island Evolve شما انسان اولیه هستید و در جزیره ای کوچک باید به دنبال غذا بگردید. در ابتدا شما نیاز به سلاح دارید تا به شکار حیوانات اهلی و وحشی بروید. با استفاده از وسایل مختلف می توانید سلاح هایی همچون چاقو، نیزه و تبر بسازید و به شکار حیوانات بروید. شما می توانید برای خود و با چوب های درختان خانه ی کوچکی درست کنید تا از خطرات احتمالی در امان باشید.

در بازی Survival Island Evolve که شبیه ساز زندگی در زمان انسان های نخستین می باشد، می توانید خود را محک بزنید که شما برای زندگی در جزیره ای دور افتاده تجربه کافی را دارید. اگر به بازی های شبیه سازی علاقه مند هستید، بازی محبوب Pride Games Studio را از دست ندهید. علاوه بر بازی بقا در جزیره می توانید دیگر بازی های محبوب در سبک شبیه سازی نظیر My Hospital و Construction Simulator 2 را تجربه کنید.

Survival Island Evolve

بازی Survival Island Evolve

با سلاح هایی که می توانید برای خود بسازید می توانید حیوانات وحشی را با استفاده از روش های مختلف شکار کنید. مراقب باشید که در حین بازی طعمه حیوانات گرسنه نشوید و از جان خود در برابر حیوانات وحشی نظیر گراز و تمساح محافظت کنید. بازی Survival Island: Evolve توسط استودیوی بازی ساز Pride Games Studio طراحی شده است که می توانید جدیدترین نسخه این بازی محبوب را از وب سایت یزد اپلیکیشن دریافت نمایید. بازی بقا در جزیره: تکامل با بیش از ۱۰ میلیون نصب و امتیاز ۴٫۱ در مارکت بزرگ اندروید یکی از بهترین بازی های شبیه سازی به شمار می رود.

[ad_2]

لینک منبع

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *