بازی اندروید Soul Knight v1.3.5 روح شوالیه

[ad_1]

بازی Soul Knight با سادگی و جذابیتی که دارد می تواند مدت ها شما را مشغول کند. شاید در بین بازی های سنگین و سخت، جای خالی چنین بازی هایی به شدت حس می شود. با ما با معرفی این بازی همراه باشید.

با پیشرفت تکنولوژی، طبیعی بود که دنیای بازی ها نیز پیشرفت کند، در قسمت بازی های اندروید نیز دقیقا همین طور بود. بازی ها روز به روز بهتر، با گرافیک تر و البته سخت تر و سنگین تر می شدند، نا گفته نماند این بازی ها به سختی روی دستگاه های قدیمی نیز اجرا می شد البته طرفداران میلیونی خود را نیز دارند و همه ی ما از دیدن آن ها نیز لذت می بریم.

در میان این بازی ها، نیاز به داشتن بازی های سبک و ساده و البته جذاب نیز به شدت حس می شود. بازی هایی که بتوانند در میان مشغله های سنگین روزمره برای مدتی ما را سرگرم کنند و البته ما هم ناخودآگاه جذب آنان می شویم. بازی Soul Knight نیز دقیقا می تواند یکی از همین بازی ها باشد. این بازی گرافیکی تقریبا پیکسلی دارد ولی آنقدر ساده و در عین حال جذاب می باشد که می تواند به راستی شما را سرگرم خود کند. از دیگر بازی های اینچنینی می تواند به بازی های Tinker Island و Ms. Pac-Man اشاره کرد.

بازی Soul Knight را استودیو بازی سازی ChillyRoom ساخته است. در گذشته نیز شاهد بازی هایی مشابه و ساده از این استودیو بوده ایم و شاید بتوان گفت این استودیو در ساخت بازی های ساده مهارت خاصی دارد. بازی Soul Knight نیز توانسته تاکنون در گوگل پلی نمره ی ۴٫۷ از ۵ را از نظر کاربران ثبت کند که می توان گفت این آمار برای بسیاری از بازی ها یک آرزو می باشد!

Soul Knight

 

ویژگی های بازی Soul Knight

در عصر سلاح های مختلف، یک سنگ، توازن دنیا را برقرار می کند. این سنگ توسط موجودات فضایی و غریبه به سرقت رفته است و شما باید دنیای خود را نجات دهید. این بود قسمتی از داستان بازی Soul Knight . شما می توانید از بین شخصیت هایی که در اختیار دارید که هر کدام قابلیت های خاصی دارند وارد این داستان شوید. شما سلاح های متفاوتی در اختیار دارید که می تواند جذابیت این بازی را چندین برابر بکند.

بازی Soul Knight یک بازی ساده و مهیج می باشد که همه ی ما در طول روز می توانیم خود را با آن مشغول کنیم. شما می توانید بازی Soul Knight را از یزد اپلیکیشن دانلود نمایید.

[ad_2]

لینک منبع

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *