بازی اندروید Alien Creeps v2.13.0 فضایی های نفرت انگیز

[ad_1]

بازی Alien Creeps از آن دسته بازی های کلاسیک استراتژیک می باشد که هر آنچه از یک بازی استراتژیک انتظار می رود را دارد. با این بازی شما باید قلعه خود را تقویت کنید و جنگ های مختلفی انجام بدید. با ما با معرفی این بازی همراه باشید.

شاید بتوان به سختی گفت که کسی تا به حال بازی های استراتژیک را امتحان نکرده است. این گونه بازی ها می توانند به خوبی ذهن کاربران را مشغول خود کنند و آن ها را برای ارائه ی بازی بهتر به فکر کردن مجبور کند. در اکثر این بازی ها وظیفه ی شما دفاع از قلمرو خود و در گاهی اوقات حمله به سرزمین سایر رقبا می باشد، که از بین بازی های موجود که در چنین سبکی هستند می توان به بازی های Tiny Archers و Castle Clash: Age of Legends اشاره کرد.

بازی Alien Creeps را می توان یک بازی کاملا استراتژیک دانست. این بازی دقیقا یک بازی استراتژیک کلاسیک می باشد که هر موردی را که از یک بازی استراتژیک انتظار داریم را در آن می بینیم. در Alien Creeps نیز مانند هر بازی استراتژیک دیگری باید حول قلعه ی خود ساختمان سازی کنید، ارتش خود را قوی کنید و به فکر مقابله با دشمنان خود باشید. این بازی همچنین از سبک خاصی نیز بهره می برد که در آن شما باید بیشتر تمرکز خود را حول دفاع از برج بگذارید. بنابراین می توان گفت این بازی دارای سبک Tower Defence ( دفاع از برج ) نیز می باشد.

بازی Alien Creeps را استودیو بازی سازی Outplay Entertainment LTD ساخته است. این استودیو چندین بازی دیگر نیز ساخته است اما شاید بتوان به جرات گفت که بهترین آن ها همین بازی Alien Creeps می باشد. این بازی توانسته فقط در گوگل پلی بین ۱۰ تا ۵۰ میلیون بار دانلود شود که یک آمار خارق العاده می باشد.

Alien Creeps

با Alien Creeps ، کاملا استراتژیک عمل کنید

همانطور که گفته شد، بازی Alien Creeps یک بازی کاملا استراتژیک می باشد. در این بازی شما می توانید ساختمان های مختلفی بسازید تا بتوانید بهتر در مقابل دشمن دفاع کنید. نکته ی جالب اینجاست ساخت این بنا ها و کارایی آن ها روی عملکرد شما تاثیر خواهد گذشت. بنابراین در انتخاب ساختمان ها نهایت دقت را به کار ببرید. همچنین شما در این بازی قهرمان هایی را در اختیار دارید که می توانید از آن ها در مواقع بحرانی نهایت استفاده را ببرید.

بازی Alien Creeps از آن دسته بازی های استراتژیک می باشد که باید به فکر همه چیز باشید تا بتوانید در مقابله با دشمن خود پیروز شوید. شما می توانید بازی Alien Creeps را از یزد اپلیکیشن دانلود نمایید.

[ad_2]

لینک منبع

دسته‌هادسته‌بندی نشده

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *