بازی اندروید ندای وظیفه قهرمانان Call of Duty Heroes v4.1.0

[ad_1]

Call of Duty


Call of Duty بازی زیبای ندای وظیفه قهرمانان یک بازی استراتژیکی جنگی در فضایی سه بعدی است که هم اکنون برای شما در سایت قرار داده شده است. Call of Duty Heroes نامی آشنا در بازی های جنگی و اکشن است که همه گیمر ها و بازی دوستان، سال هاست با آن آشنایی دارند. حال این بازی زیبا و پرطرفدار پا به عرصه ی دستگاه های اندرویدی گذاشته است و این بار در …

Loading…

۱۳۹۶-۰۴-۲۶
351 بار
بدون دیدگاه
امین

Call of Duty بازی زیبای ندای وظیفه قهرمانان یک بازی استراتژیکی جنگی در فضایی سه بعدی است که هم اکنون برای شما در سایت قرار داده شده است. Call of Duty Heroes نامی آشنا در بازی های جنگی و اکشن است که همه گیمر ها و بازی دوستان، سال هاست با آن آشنایی دارند. حال این بازی زیبا و پرطرفدار پا به عرصه ی دستگاه های اندرویدی گذاشته است و این بار در ژانر استراتژیکی آمده است تا عرض اندام کند.

همه جا آتش جنگ بر پاست و هواپیما ها و تانک ها و دشمنان از آسمان و زمین هجوم آورده اند. فرماندهی ارتشی از قهرمانان افسانه ای، سربازان برجسته و هواپیماهای بدون سرنشین و ویرانگر مستقیما زیر نظر شما قرار دارند. در Call of Duty Heroes شما در نقش یک فرمانده مقتدر باید در راس این جنگ قرار بگیرید و با هدایت نیروهای خود در محیطی ۳ بعدی به ایفای نقش بپردازید. شما می توانید با سفارشی کردن پایگاه خود و آموزش نیروهای ویژه قدرت خود را افزایش دهید و با استراتژی های خود به دشمنان تسلط پیدا کنید و جنگ های شدید را کنترل کنید و کنترل کامل قهرمانان را به دست بگیرید. وظایفی از قبیل بر عهده گرفتن نقش توپچیه هلیکوپتر و کلی نقش خطیر دیگر به شما ممکن است سپرده شود.

xroes-Gaming-Cypher-2

ابتدا از یک پادگان کوچک بازی خود را آغاز کنید و آنجا را به دژی محکم برای نیروهای خود تبدیل کنید تا هیچ دشمنی نتواند به آن وارد شود. سپس کم کم با گسترش پادگان خود نیروهای خود را بیشتر کنید بر قدرت خود بیفزایید. پس از آنکه از پادگان خود مطمئن شدید ،می توانید با ضد حمله و حملات غافلگیر کننده دشمنان را نابود کنید. هم چنین می توانید با دوستانتان تشکیلات و گروه های مرگباری تشکیل دهید و با هم متحد شوید و با کمک هم دشمنان را از پای در آورید. بازی زیبا Call of Duty با گرافیک HD و محیطی سه بعدی را به همه ی طرفداران بازی های اکشن پیشنهاد می کنیم.


پیش نمایش‘ );
w.anetworkParams[ ad.id ] = ad;
d.write( ‘

[ad_2]

لینک منبع

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *